Reisoğlu olarak teknolojik gelişmeleri her an takip etmekteyiz. Günümüzde internet üzerinden yapılan alışveriş işlem hacminin her geçen sene arttığı gözlemlenmiştir. Bu sebepten dolayı, internet platformunda da sektörümüzle alakalı ilerleyebilmek için 2014 yılında ‘Modafabrik’ markasıyla kendi e-ticaret sitemiz kurulmuştur.

Ürün yelpazemiz; tül, ip, fon, japon ve çocuk perdeleri, metraj perde hizmeti, ev tekstili olarak masa örtüsü, runner, mutfak önlüğü, amerikan servis, koltuk şalı, seccade, dokuma ve dijital baskılı olarak halı, giyim olarak plaj elbiseleri, metraj döşemelik kumaş hizmeti, aksesuar olarak spor çantası, plaj çantası, seyahat çantası, portföy, kalem kutusu, sırt çantası, şal, dekoratif yastık, boyun yastığı, ve seyahat yastığı olarak oluşmaktadır.

Ayrıca sitemizde ingilizce / türkçe dil seçeneği ve TL / $ para birimi seçeneği bulunmaktadır. Sitemiz sadece Türkiye’ye değil aynı zamanda yurtdışından da siparişlere açıktır. Tamamen kendi ürettiğimiz ürünler satışa sunulduğundan dolayı bu benzersiz özelliğiyle Modafabrik sektöründe farklı bir site olma özelliğini sürdürmektedir.