Reisoğlu bünyesine kattığı boyahane bölümüyle 1993 yılından beri sektörde hizmet vermektedir. 40gr/m tül’den 800gr/m tüle kadar işlem yapılmaktadır. Levent, Soft Flow ve HT Over Flow boya kazanlarımızla 50kg ‘dan başlayarak 100kg – 400kg – 450kg – 600kg’a kadar boya makinamız bulunmaktadır.

Geniş ve dar ende olan ramlarımız ile aylık 250 tonluk kapasitemiz vardır. Kontüni yıkama ve kurutma ünitesiyle birlikte çalışan 340cm ene sahip ramımız ile fular boyama işlemleri de yapılabilmektedir. Ayrıyetten otopilot nem ölçer sistemleri ile donatılmış ramlarımız ile germe, kurutma, elyaf fikse ve boya terbiye işlemi yapılmaktadır.

İsteğe bağlı olarak kalıcı yanmazlık, güç tutuşurluk, leke tutmazlık, toz iticilik, anti-bakteriyel ve benzeri apreler yapılabilmektedir. Boyalı ve baskılı kumaşlar müşteri talepleri doğrultusunda terbiye edilerek sevke hazır hale getirilmektedir. BS, NFPA ve M1 testleri isteyen müşterilerimize sunulur.

Giyim, perde, döşemelik, ve ev tekstili kumaşlarının boya ve apre işlemlerinde kaliteyi zamanında ve ilk seferde doğru ilkesiyle üreten ve konusunda uzman olan bir tesistir.

Çevre dostu olan boyahanemizde, kullanilan tum kimyasal ve boyar maddeler ZDHC uyumlu olup, tekstil sektöründe vermis oldugumuz kaliteli hizmet sonrasinda dogaya saygılı ve cevre bilinci gelişmiş nesillere temiz bir yasam birakmak vizyonuyla hareket etmekteyiz.